Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 20.10.2019, 08:34
raindog napisał(a):Wyświetl post
Boguski zarabia teraz grosze. Nie miał żadnych oporów by znacznie zejść z kontraktu. Dużo na ten temat mówiono kiedyś u TSW na Weszło.fm. Poza tym, gość powinien mieć dożywotnie miejsce w Wiśle.
Na trybunach jak najbardziej.
Odpowiedz cytując