Temat
:
[XII kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, 18-10-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
82
20.10.2019, 08:34
raindog
napisał(a):
Boguski zarabia teraz grosze. Nie miał żadnych oporów by znacznie zejść z kontraktu. Dużo na ten temat mówiono kiedyś u TSW na Weszło.fm. Poza tym, gość powinien mieć dożywotnie miejsce w Wiśle.
Na trybunach jak najbardziej.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho