Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 19.10.2019, 20:37
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Grają jak patałachy to nazywa się ich patałachami, prosta piłka.
Nie dość, że patałachy to jeszcze półgłówki. Za to co Niepsuj zrobił powinien resztę rundy dograć w rezerwach.
Kibic jest od kibicowania czyli od wspierania swej drużyny, a nie od obrażania i podcinania skrzydeł mamy takich piłkarzy a nie innych, nie przechodzą obok meczu dają co mają. Jak jeden z drugim nie potraficie tego znieść to zamknijcie po prostu dupy, bo wasze lżenie nie odmieni piłkarzy ani im nie pomoże. Byliśmy w gorszych terminach i możemy być jeszcze w bardziej fatalnych.
Odpowiedz cytując