Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 19.10.2019, 19:07
Rustin - powtarzasz bzdury które już wielokrotnie były tu pisane i obalane. Nie chce mi się nawet tego komentować, chcesz to sobie poszukaj na forum, ale wszystko odnośnie kadry sprowadza się do jednego:
stanu klubu.
Brakuje nam i pieniędzy i struktur, żeby ew. pieniądze sensownie wydawać. Niskie kontrakty i brak skautów/pionu transferowego/menedżera sprawia że trafiali do nas piłkarze znani pracownikom klubu oraz z polecenia menedżerów. To nie jest żadna tajemnica i nic się z tym nie dało zrobić, struktur nie zbuduje się w pół roku. Jasne, można wszystko zwalić na Stolarczyka - jeśli jesteś dzieciakiem lub idiotą. Ludzie dorośli oceniają efekty w kontekście posiadanych możliwości. Zrzucenie na Stolarczyka transferów wynikało ze złego stanu klubu.

Jesteś pokemonem więc wydaje Ci się że to proste, niestety historia ekstraklasy pokazuje coś zgoła innego. Spójrz na tranfery Korony, Arki, Lecha. Różne kluby, różne pieniądze, wszędzie żenująca skuteczność transferów.

Teksty o formie i psychice pokazują że jesteś kompletnym ignorantem, w dodatku bez doświadczenia.

Po co w ogóle wrzucasz takie pierdoły?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2019 o godz. 19:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując