wolfy napisał(a):

|
Raczej tak, zwykle tak się rozgrywa ostatnią akcję meczu na styku...
|
Nie no akurat tu się Wolfy z tobą nie zgodzę. Graliśmy w 10 i tak naprawdę nie wiadomo było czy jeszcze cokolwiek uda nam się stworzyć w te pozostałe 3 minuty więc akurat tutaj pójście Buchala na stały fragment było jak najbardziej uzasadnione