|
Trzeba się odblokować po prostu.
Będzie lepiej ale po prostu - w końcu przyjdzie zwycięstwo. Sfera mentalna to potęga. Jak to się mówi jak nie idzie to nie idzie. Punktowo to i tak nie wygląda tak źle - dużego dramatu nie ma na tę chwilę.
Może gdyby nie ta czerwona to byłby remis? Teraz mamy pecha, za jakiś czas będzie fura szczęścia.
Trzeba wspierać piłkarzy i sztab i tyle. najgorzej dołować z każdej strony, wywierać presję, którym na pewno pęta nogi.
Ostatnio edytowane przez Arronax : 19.10.2019 o godz. 12:48.
|