Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 19.10.2019, 12:45
Trzeba się odblokować po prostu.

Będzie lepiej ale po prostu - w końcu przyjdzie zwycięstwo. Sfera mentalna to potęga. Jak to się mówi jak nie idzie to nie idzie. Punktowo to i tak nie wygląda tak źle - dużego dramatu nie ma na tę chwilę.

Może gdyby nie ta czerwona to byłby remis? Teraz mamy pecha, za jakiś czas będzie fura szczęścia.

Trzeba wspierać piłkarzy i sztab i tyle. najgorzej dołować z każdej strony, wywierać presję, którym na pewno pęta nogi.
Ostatnio edytowane przez Arronax : 19.10.2019 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując