Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 19.10.2019, 11:46
Przy okazji taka ciekawostka, zawodnikiem który przy kontrze Piasta 4 na 0 gonił do końca a potem (widząc że nie ma szans dogonić) cofnął się żeby był spalony był Boguski.
Ten sam któremu grupa dresów zarzucała że mu nie zależy i się nie stara.

Jaroo1 - myślę że to co nie starczyło na Piasta i pewnie nie starczy na Legię na wyjeździe powinno starczyć na Arkę i Raków. Obyśmy tylko mogli wystawić tam skład przynajmniej taki jak dzisiaj, albo lepszy.

Uważam że w stosunku do derbów i Lecha jest progres który wynika z coraz lepszej sytuacji kadrowej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2019 o godz. 11:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując