Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 19.10.2019, 11:24
Przy pierwszej bramce dla Piasta bylo pokazane po co ma dwoch isc do wykonaniu rogu. Trzeba umiec to wykorzystac. A nie na zasadzie "inni tak robia to my tez". Tylko po co.


Przy bramce nieuznanej to dwoch zawodnikow Piasta bylo blizej bramki niz jakikolwiek zawodnik WIsly. To kuriozum straszne.
Odpowiedz cytując