|
Przy pierwszej bramce dla Piasta bylo pokazane po co ma dwoch isc do wykonaniu rogu. Trzeba umiec to wykorzystac. A nie na zasadzie "inni tak robia to my tez". Tylko po co.
Przy bramce nieuznanej to dwoch zawodnikow Piasta bylo blizej bramki niz jakikolwiek zawodnik WIsly. To kuriozum straszne.
|