Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 19.10.2019, 10:13
Mamy w obronie 2 stoperow jak deby ( to nic ze oni jak Janicki , czyli zwr9tni i skoczni jak woz z weglem ) a 2 bramki pakuje nam jakis Parzyszek z glowy ,..... 0 srodka ....tam jest autostrada dla przeciwnika , nawet jakby gral hamulcowy basha to nic by nie zmienilo ......problem i slabosc Macka to to ze ze nie unie dobrac i dopasowac zespolu do przeciwnika i wlasnego skladu , ma tylko jedno ustawienie , i niewazne czy by gral juniorami , oldbojami czy barceloną , .....i nie mowmy o braku kasy bo pol ligi jest podobnie biedna jak my , tylko nie kupuja na ilosc tylko na konkretne pozycje , nie mozna naszym zawodnikom odmowic ambicji , obi sa w wiekszosci przypadkow za slabi na ta pseudo extraklase
Odpowiedz cytując