Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 19.10.2019, 09:24
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Gramy u siebie, oddajemy jeden celny strzał,
Z piłki przy polu karnym przeciwnika potrafimy wycofać do bramkarza.
Tempo wolne, przeciwnik ma czas sie ustawic.
Chciałbym tylko dodać, że tak jak my rozgrywaliśmy ataki pozycyjne przez całą pierwszą połowę (brak pokazywania się na pozycji i stopniowe wycofywanie aż do Buchala) tak rozgrywał ja Piast w ostatnich minutach, kiedy dostał polecenie pilnowania wyniku.

To powinno wystarczyć za podsumowanie.

A gadanie o Piaście walczącym o Mistrza już zaczyna mnie mierzić.
Wczoraj Piast grał po prostu solidnie. Piłkarze wiedzieli, gdzie się mają ustawić, wiedzieli, gdzie powstają puste przestrzenie, dokąd można skierować piłkę.

Pierwsza bramka wbita jak przedszkolakom.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując