Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.10.2019, 08:54
To trener jest odpowiedzialny za przygotowanie druzyny a powiedzmy sobie szczerze my jestesmy do dupy z przygotowaniem, to trener ustala sklad, to trener wyznacza kapitanow, wyznacza pilkarzy do stałych fragmentow gry, to trener ustala taktyke, ktorej nie mamy, Stolar sie pogubił i nie widac zadnych plusow, do pilkarzy mozna miec pretensje o to, ze nie potrafia dobrze przyjac pilki, ze nie potrafia odebrac jej bez faulu i dłuzej przytrzymac bez straty ale to tez wina przygotowania. Ja nie widzialem w tym meczu checi i zaangazowania, ruszyli dopiero po stracie drugiego gola czego konsekwencja była bramka kontaktowa. Symulowanie Niepsuja nie skomentuje, majac zołta kartke i wiedzac, ze sa powtorki powinien pomyslec a nie upadac w cyrkowy sposob. I ....a niech w koncu Stolar oddali Sadloka od stałych fragmentow gry bo to juz nie jest smieszne. Kolejny mecz w ktorym gosc dosrodkowac nie potrafi przez co rywal idzie ze 100% kontra. Jego szczescie, ze to polska ekstraklasa i w takiej sytuacji rywal zrobił spalonego bo mogło to sie skonczyc jeszcze wyzej.
Odpowiedz cytując