|
Czytam o zwolnieniu trenera i mam ochote skasowac to forum. Nie ma to jak tworzyc sztuczna presje we wlasnym klubie, tak jak bysmy nie mieli innych problemow. Dlaczego nie slysze âwypier*dolic Drzazge!â albo Boguskiego? Nie, po co, lepiej trenera! Ch*j ze nas nie stac na innego, chyba, ze wlasnie takiego Rumaka, albo innego tego typu specjaliste. Oni NA PEWNO sprawia ze jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki Drzazga zacznie byc widoczny na boisku, Niepsujowi przybedzie IQ, i to tak z 50-60 ptk by dobic do przecietnej, a Boguski zorientuje sie w ktora strone jest bramka przeciwnika i przestanie podawac caly mecz do tylu. Wystarczy poczytac takie komentarze jednego dnia by zrozumiec dlaczego opinia kibicow kompletnie nikogo ze swiata pilki nie obchodzi. To tak jakby jakies Janusze na poczekalni przed sala operacyjna tlumaczyli chirurgowi, ze ch* ja wie oni wiedza lepiej i sami beda operowac.
Pierwszy powiem wyjebac Stolarczyka gdy zagramy ze 3-4 mecze w NAJSILNIEJSZYM skladzie i faktycznie nic sie nie zmieni. Boguski, Pawlowski, Drewno tfu DRZAZGA? Serio? Jaja sobie robicie? Gralismy pol meczu w 8, chwile drugiej polowy w 9, a potem znowu w 8 i mamy wyjebac trenera bo przegral 1-2 z Mistrzem Polski, wiceliderem? Oby zarzad mial kompletnie wyjebane w zdanie kibicow, niewazne czy przez finanse czy po prostu widzac ta glupote.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 19.10.2019 o godz. 08:14.
|