Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.10.2019, 07:34
Hahaha jacy tu piszą upośledzeni ludzie... Zwalniać trenera? I kto tu przyjdzie? Co najwyżej jakiś Mariusz Rumak lub inny podobny ananasek. I on napewno sprawi, że 3/4 kadry nagle z piłkarskich słabeuszy stanie się tuzami w tej lidze i będziemy golić każdego. Podajcie mi chociaż 7 grajków na solidnym bądź wyższym poziomie w tej drużynie bo ja to widzę tak:

- Savicevic (mimo że ostatnio bez formy to myślę że żadna drużyna ekstraklasy by nim nie pogardziła)
- Wojtkowski ( ma technikę, dynamikę z miesiąca na miesiąc coraz lepiej)
- Mak ( Tutaj trochę na siłę ale ostatnio tylko na nim opiera się gra ofensywa)
- Błaszczykowski
- Basha (to samo co Savicevic)

I to tyle. Ktoś by pewnie jeszcze napisał że Brozio ale moja opinia jest taka, że Brozio od kilku sezonów grał słabiutko i teraz jego 5 minut już minęło tak jak Drzazgi z poprzedniej rundy.

Legendy głoszą że Chuca jeszcze coś tam umie ale jeszcze tego nie pokazał.

To wszystko, reszta to piłkarze po prostu mega przeciętni którymi raczej mało kto z tej ligi byłby zainteresowany. Wczoraj z wyżej wymienionych zagrał tylko Maku a tu widzę wielkie rozgoryczenie mimo że z trybun nie wyglądało to aż tak tragicznie.

Zgadzam się z wolfym w 100%. Trzeba wspierać chłopaków bo braku zaangażowania im nie można odmówić!
Odpowiedz cytując