gizmowisla napisał(a):

|
https://www.youtube.com/watch?v=XYLOAay_2MQ ...piekny utwor , wspanialej kobiecie .....tyle zapamietam z tego kolejnego gwozdzia do trumny mojego ukochanego klubu ....bo szans innych nie widze....wciaz tak zarzadzanym zmierzamy do spadku .....nawet jesli jakims cudem ( w co watpie) sie uda w tym roku to .....
|
Ja .......ę. Straszne musi być takie życie bez nadzieji, w wiecznym poczuciu skrzywdzenia i niespełnionych roszczeń. Szczerze współczuję, jakbym forum pasiastych czytał parę lat temu.
Dobrego wujka nie ma i nie będzie, więc albo się Wisła dźwignie o własnych siłach albo przestanie istnieć. Histeryzowanie nic tu nie pomoże, nikt nie twierdzi że będzie łatwo i przyjemnie, ale takie wieczne zamulanie niektórych osób jest żałosne. Zastanawiam się czego takie cipy szukają w męskim sporcie jakim jest piłka nożna?
Mamy dołek ze znanych przyczyn, podobne mieli i mają kibice wielu innych zasłużonych klubów, nas to dotąd omijało i kiedy przyszły trudne chwile - żenada.
Przegraliśmy z ekipą walczącą o mistrzostwo, remis był w zasięgu mimo tego że górują nad nami jakością czysto piłkarską w sposób zatrważający i to jest kolejny gwóźdź do tumny? Czy może kolejna brutalna pobudka z urojeń że walczymy o coś więcej niż przetrwanie? Debile z UW z ich wyśmianym "kręceniem się wokół ósmego miejsca", ....y i histerycy w internecie, no ludzie...
Serio nikt nie wiedział o co walczymy w tym sezonie?