https://www.youtube.com/watch?v=XYLOAay_2MQ ...piekny utwor , wspanialej kobiecie .....tyle zapamietam z tego kolejnego gwozdzia do trumny mojego ukochanego klubu ....bo szans innych nie widze....wciaz tak zarzadzanym zmierzamy do spadku .....nawet jesli jakims cudem ( w co watpie) sie uda w tym roku to .....