carpenter napisał(a):

|
2. Karny na Boguskim ewidentny, czerwona dla Niepsuja również, Burlidze też sie należała.
|
Nie no, bez jaj. Sędziowie różne dziwne rzeczy dyktowali ale tutaj nie bardzo było z czego...
W sumie zaczęliśmy lepiej grać po wędce dla Drzazgi, Zdybowicz dochodził do piłki, wychodził na pozycje, było go widać na boisku.
Paweł miał piłkę na remis, jak to nie wpadło?
Mecz o wiele lepszy niż się obawiałem, przede wszystkim w drugiej połowie.
Chuka IMHO miał przebłyski, ale długa droga przed nim. Na razie bliżej mu do Wojtkowskiego niż Carlitosa.