Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 18.10.2019, 22:03
carpenter napisał(a):Wyświetl post
2. Karny na Boguskim ewidentny, czerwona dla Niepsuja również, Burlidze też sie należała.
Nie no, bez jaj. Sędziowie różne dziwne rzeczy dyktowali ale tutaj nie bardzo było z czego...
W sumie zaczęliśmy lepiej grać po wędce dla Drzazgi, Zdybowicz dochodził do piłki, wychodził na pozycje, było go widać na boisku.

Paweł miał piłkę na remis, jak to nie wpadło?

Mecz o wiele lepszy niż się obawiałem, przede wszystkim w drugiej połowie.

Chuka IMHO miał przebłyski, ale długa droga przed nim. Na razie bliżej mu do Wojtkowskiego niż Carlitosa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.10.2019 o godz. 22:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując