|
Gramy u siebie, oddajemy jeden celny strzał,
Z piłki przy polu karnym przeciwnika potrafimy wycofać do bramkarza.
Tempo wolne, przeciwnik ma czas sie ustawic.
Żenada
Stolarczyk świetny trener na lata ale jako asystent asystenta asystenta pierwszego trenera.
Po derbach myślałem, że zobacze lepszą Wisłę, a my dalej swoje. Dalej sadlok SFG, dalej wolna gra, dalej do tyłu na posiadanie, duże odległości od formacji.
Jest 3 z tyłu co rozgrywa potem mamy linie ataku Piasta i linie pomocy Piasta a potem nasi. Bez sensu. Nie przynosi to efektu w postaci stwarzanych sytuacji a my przy stracie piłki dajemy im autostrade.
Każdy z którym gramy ma 3x wiecej sytuacji
|