Temat
:
[XII kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, 18-10-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
37
18.10.2019, 21:30
Rymaniaki Malarczyki i Parzyszki robia z nami co chca , Nie da sie na to patrzec , Stolarczyk out , choc jak byl Sobol to pisalem zeby ze Stolarczykiem przedluzyli kontrakt , teraz wychodzi na jaw kto robil dobra robote na ławce trenerskiej
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82