Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 18.10.2019, 21:30
Rymaniaki Malarczyki i Parzyszki robia z nami co chca , Nie da sie na to patrzec , Stolarczyk out , choc jak byl Sobol to pisalem zeby ze Stolarczykiem przedluzyli kontrakt , teraz wychodzi na jaw kto robil dobra robote na ławce trenerskiej
Odpowiedz cytując