AS82 napisał(a):

Ja nie znam granic w zezwierzeceniu , a sam chcesz ludzi po ryju prac,zastanów sie pajacu co sam piszesz.
Propaganda którą rozpowszechniasz , że w ramach edukacji seksualnej , będą krzywdzić dzieci , jest zapewne na ręke tych "od okna papieskiego" bo na razie wychodzi na jaw ,że te klerykalne ściery krzywdziły i ukrywały bandytów małych dzieci na szeroką skale. Jeszcze trochę i taka działalność kleru jak i takich nazioli jak ty , będzie w mniejszości , na razie macie przewagę ale kropla draży skałę , i jeszcze kilkadziesiat lat i będzie tu normalnie jak na zachodzie.
|
Myślisz że tylko księża są pedofilami? Myślisz że stanowią większość pedofili w Polsce i na świecie? Akurat prawa strona chce kary śmierci dla każdego pedofila - bez znaczenia czy to ksiądz,biznesmen,emeryt czy policjant. Czego chcę lewica ?