|
Brożek jeśli nie jest w 100% zdrowy, to nawet nie powinien być w 18. To samo Basha.
Wyleczmy w końcu zawodników do końca, bo na obecnej taktyce nigdzie nie zajedziemy.
Kluczowe mecze dla nas są w listopadzie (Arka - dom) (Raków - wyjazd) i tam wszyscy muszą być w pełni sił i w 100% przygotowani.
|