mitmichael napisał(a):

|
Chuca w srodku z Silva, na skrzydle trudno niech gra Boguski, na prawej obronie niech dostanie szanse Szota (super mecz w reprezentacji U20) a nie kombinowanie i wrzucanie Boguskiego czy Klemenza na prawa obrone. Jezeli Klemenz wyjdzie na prawej obronie a Chuca na prawym skrzydle niech sie nikt nie zdziwi jak znowu dostaniemy po dupie. Niech Stolarczyk w koncu zacznie myslec a nie kombinowac z ustawianiem pilkarzy na pozycjach na ktorych grac nie powinni.
|
Zgadzam się z tym co napisałeś. Szota na prawej obronie a Chuca w środku. Na skrzydle z jego mizerną dynamika nie ma z niego pozytku.