konrad123 napisał(a):

|
Szota w U20 gra na prawej?
|
I na prawej i na srodku obrony:
Przeciwko Kolumbii Szota zaczął na prawej obronie, w związku z kontuzją Sebastiana Walukiewicza został przesunięty do środka:
Ja się czuję dobrze na obu tych pozycjach. Dla mnie najważniejsze jest, żeby grać. Nieistotne gdzie trener mnie ustawi.