Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.10.2019, 15:54
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Szota w U20 gra na prawej?
I na prawej i na srodku obrony:

Przeciwko Kolumbii Szota zaczął na prawej obronie, w związku z kontuzją Sebastiana Walukiewicza został przesunięty do środka:

Ja się czuję dobrze na obu tych pozycjach. Dla mnie najważniejsze jest, żeby grać. Nieistotne gdzie trener mnie ustawi.
Odpowiedz cytując