Książę Palownik napisał(a):

Ktoś się powinien poważnie przyjrzeć, 60% kadry się leczy, kto i jak za przygotowanie fizyczne tych ludzi odpowiada?!
|
Stolar powiedział na konferencji, że to on za to odpowiada. Wiadomo, że był to skrót myślowy, bo on odpowiada za dobór ludzi, którzy mają się tym tematem zajmować, ale mam nadzieję, że za kulisami już tak wyrozumiały nie jest, bo ktoś tu ewidentnie s.......ił swoją robotę i powinien za to beknąć. Nie mówię o zwalnianiu od razy, ale jak się chłopy w sztabie nie ogarną i będą sprzedawać wciąż to samo rzewne .......enie, to będzie już tylko gorzej.