Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 17.10.2019, 11:43
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Można się spodziewać, że 36-letni facet nie będzie w pełni formy po urazie i przerwie. Liczę, że ze dwa-trzy razy zrobi różnicę.
Ale mnie to nie dziwi, wiele osób jednak chyba liczy że Paweł wejdzie po (oby wyleczonej) kontuzji i zaora Piasta. Jest to możliwe, wiadomo że jak Brożek dobrze się czuje to ligowcy drżą (jakkolwiek głupio by to nie brzmiało to tak jest), ale nie nastawiam się na to.

Z drugiej strony trudno się dziwić, na papierze nie mamy zbyt wielu argumentów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując