Książę Palownik napisał(a):

|
Można się spodziewać, że 36-letni facet nie będzie w pełni formy po urazie i przerwie. Liczę, że ze dwa-trzy razy zrobi różnicę.
|
Ale mnie to nie dziwi, wiele osób jednak chyba liczy że Paweł wejdzie po (oby wyleczonej) kontuzji i zaora Piasta. Jest to możliwe, wiadomo że jak Brożek dobrze się czuje to ligowcy drżą (jakkolwiek głupio by to nie brzmiało to tak jest), ale nie nastawiam się na to.
Z drugiej strony trudno się dziwić, na papierze nie mamy zbyt wielu argumentów.