wolfy napisał(a):

|
Pytanie w jakiej Brożek jest formie po kontuzji. I czy jest całkiem zdrowy. Ostatnio takie powroty słabo u niego wyglądały.
|
Można się spodziewać, że 36-letni facet nie będzie w pełni formy po urazie i przerwie. Liczę, że ze dwa-trzy razy zrobi różnicę.
Niestety nie ma się co spodziewać cudów. 1pkt z pocałowaniem ręki można brać przy obecnym stanie kadrowym. Patrząc po personaliach to Piast powinien mieć łatwy mecz... oby magia trybun zadziałała. Z tego co słyszałem, to do ostatniej chwili będzie się ważył skład, bo nawet Wojo i Basha mają problemy ze zdrowiem.
Tak na marginesie: Savicevic też konstuzjowany po wyjeździe na kadrę, gdzie nie zagrał nawet minuty (inna sprawa że i tak by nie grał w piątek)!
Ktoś się powinien poważnie przyjrzeć, 60% kadry się leczy, kto i jak za przygotowanie fizyczne tych ludzi odpowiada?!