wiesniak842 napisał(a):

Wszystko wskazuje na to, ze bedzie to mecz podobny do tego z parchami. Piast pewnie nam cos wcisnie po jakims indywidualnym bledzie/stalym fragmencie, u nas wraca Brozek, pewnie tez cos wcisniemy. Typuje sprawiedliwy remis i nasze posiadanie pilki na poziomie 60-65 procent
|
Pytanie w jakiej Brożek jest formie po kontuzji. I czy jest całkiem zdrowy. Ostatnio takie powroty słabo u niego wyglądały.
Wiadomo kto będzie mógł grać z pierwszego składu?
Ogryzek - uważasz że Piast jest w zasięgu bez względu na nasz skład i aktualną formę? OK, już dawno udowodniłeś że nie ogarniasz sytuacji. Może nam się przydażyć fartowny remis albo zwycięstwo, ale atutów na papierze nie mamy żadnych. To że po przegranym meczu będziesz obrażał trenera i histeryzował i tak wiadomo, po co ten offtop? Przestań zachowywać się jak stara panna na wydaniu za każdym razem kiedy ktoś sobie jaja z Ciebie robi...