|
Powiedzcie temu panu nade mną, że robi OT, w czym nie planuję uczestniczyć, jak nie zrozumiał, jego problem.
Wracając do meczu. Poprzednio z Piastem jedynie przez (a to niespodzianka) indywidualne błędy nie wygraliśmy, chociaż z przebiegu byliśmy lepsi. A skład wcale nie był jakiś cudowny. To jest ekstraklasa, więc o ile będziemy w stanie sklecić jako-taki skład, szanse zawsze są. Choć oczywiście obiektywnie będziemy słabsi.
|