Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.10.2019, 21:54
Powiedzcie temu panu nade mną, że robi OT, w czym nie planuję uczestniczyć, jak nie zrozumiał, jego problem.

Wracając do meczu. Poprzednio z Piastem jedynie przez (a to niespodzianka) indywidualne błędy nie wygraliśmy, chociaż z przebiegu byliśmy lepsi. A skład wcale nie był jakiś cudowny. To jest ekstraklasa, więc o ile będziemy w stanie sklecić jako-taki skład, szanse zawsze są. Choć oczywiście obiektywnie będziemy słabsi.
Odpowiedz cytując