MaLk napisał(a):

Nie. Przeczyta to forum, uwierzy w fatum i każe piłkarzom przegrać mecz.
Na szczęście w ostatniej chwili wpisał się Ogryzek, jest szansa, że trener zdąży jeszcze przeczytać jego wpis, weźmie go do serca i wygra mecz.
Co my byśmy bez Ciebie zrobili, to ja nie wiem...
|
Chcesz mnie obrazić? Kolejny opetany zarazą bucuwy jak wolfy który obraża kazdego kto ma inne zdanie?
Mam inne zdanie. Na tym polega dyskusja na forum, że krzyzuja sie różne poglądy. Atak personalny jaki zrobiłeś to poziom buca. Tak mamy dyskutować? Wysoko cię ceniłem, ale chyba nie jestes warty tego.