Ogryzek napisał(a):

|
Pytanie czy "rozgszeszony" trener widząc naszą bide z nędzą da sobie i piłkarzom szansę? Czy dalej piłujemy aż do skutku posiadanie piłki i gre wszerz?
|
Nie. Przeczyta to forum, uwierzy w fatum i każe piłkarzom przegrać mecz.
Na szczęście w ostatniej chwili wpisał się Ogryzek, jest szansa, że trener zdąży jeszcze przeczytać jego wpis, weźmie go do serca i wygra mecz.
Co my byśmy bez Ciebie zrobili, to ja nie wiem...