Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.10.2019, 21:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy "rozgszeszony" trener widząc naszą bide z nędzą da sobie i piłkarzom szansę? Czy dalej piłujemy aż do skutku posiadanie piłki i gre wszerz?
Nie. Przeczyta to forum, uwierzy w fatum i każe piłkarzom przegrać mecz.

Na szczęście w ostatniej chwili wpisał się Ogryzek, jest szansa, że trener zdąży jeszcze przeczytać jego wpis, weźmie go do serca i wygra mecz.

Co my byśmy bez Ciebie zrobili, to ja nie wiem...
Odpowiedz cytując