|
Czyli trener już rozgszeszony. I dobrze z góry wiedzieć że nie mial szans. No taki szpital i nic z tym nie zrobimy. Takie fatum. Zmiana taktyki na ten mecz? A po co? I tak przegramy bo kontuzje.
Piast po stracie swoich 3 kluczowych piłkarzy to mocarz jakich mało sądząc po komentarzach niektórych.
Pytanie czy "rozgszeszony" trener widząc naszą bide z nędzą da sobie i piłkarzom szansę? Czy dalej piłujemy aż do skutku posiadanie piłki i gre wszerz?
Nie uważam Piasta nawet mając takich piłkarzy do dyspozycji jakich mamy, jako zespół poza naszym zasiegiem. Owszem, mają trenera a nie ideologa ataku pozycujnego. Ale czy to jakaś przepaść? Nie.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 16.10.2019 o godz. 21:25.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|