|
Realistycznie 1pkt w tych meczach będzie bardzo dobrym wynikiem. Nie ma co pompowac balonik. W piątek przyjść na stadion, kibicować i docenić, że chłopaki starają się.
Mam nadzieję, że nie znajdą się "kibice" którym zachce się gwizdac przy nie korzystnym wyniku...
|