Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.10.2019, 20:09
Realistycznie 1pkt w tych meczach będzie bardzo dobrym wynikiem. Nie ma co pompowac balonik. W piątek przyjść na stadion, kibicować i docenić, że chłopaki starają się.
Mam nadzieję, że nie znajdą się "kibice" którym zachce się gwizdac przy nie korzystnym wyniku...
Odpowiedz cytując