Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.10.2019, 11:20
jak w kazdym meczu licze na 3 punkty
rozum jednak podpowiada remontade od 20 minuty.

a co do powrotu Kuby, to ja nie wiem na co sobie robcie nadzieje. Mięśniówka, chłop wiekowy, po urazach.
To tak jak jeżdzenie mercem tyle ze rozrząd na pasku a nie łancuchu, sprzęgło wymienione juz dawno i zamontowany gaz. To fajnie wygląda jak stoi...

Jedyne na co liczę, to dobrze przepracowane okienko ziomowe w kwestii transferów. Tylko to Nas uratuje.

I broń boże wymiana sztabu. Obawiam sie ze nikt psychcznie by tego nie dźwignał
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując