|
Nie będę powtarzał tego co napisałem histerykom w temacie o trenerze, w skrócie: Piast jest bardzo mocny. Jeżeli wyjdziemy w jakimś śmiesznym łatanym składzie, z drugim czy nawet trzecim garniturem juniorów to realistycznie nie liczę na nic w tym meczu. Podobnie z Legią.
Jedyne co zostaje to nadzieja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|