Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.10.2019, 10:48
Nie będę powtarzał tego co napisałem histerykom w temacie o trenerze, w skrócie: Piast jest bardzo mocny. Jeżeli wyjdziemy w jakimś śmiesznym łatanym składzie, z drugim czy nawet trzecim garniturem juniorów to realistycznie nie liczę na nic w tym meczu. Podobnie z Legią.

Jedyne co zostaje to nadzieja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując