Ja obstawiam realnie 1 pkt w tych dwóch meczach, wszystko powyżej będzie miłą niespodzianką..
Ekstraklasa nie takie cuda widziała, więc może jednak miły prezent nam piłkarze sprawią.
Sytuacja tragiczna ? To czego Ty oczekiwałeś przed sezonem?
Realnie mamy zespół na 9-12 miejsce, więc jesteśmy tylko według mnie jedno miejsce poniżej

Spaść nie spadniemy - wróci w końcu Kuba i inni , trochę punktów jeszcze ucułamy, spokojnie.
Taki z nas ligowy średniak z naciskiem na dół tabeli, po prostu.
Czy to nam się podoba, czy nie.