Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.10.2019, 10:09
Ja obstawiam realnie 1 pkt w tych dwóch meczach, wszystko powyżej będzie miłą niespodzianką..
Ekstraklasa nie takie cuda widziała, więc może jednak miły prezent nam piłkarze sprawią.

Sytuacja tragiczna ? To czego Ty oczekiwałeś przed sezonem?

Realnie mamy zespół na 9-12 miejsce, więc jesteśmy tylko według mnie jedno miejsce poniżej
Spaść nie spadniemy - wróci w końcu Kuba i inni , trochę punktów jeszcze ucułamy, spokojnie.


Taki z nas ligowy średniak z naciskiem na dół tabeli, po prostu.
Czy to nam się podoba, czy nie.
Odpowiedz cytując