W PL są idioci co głosowali na coś takiego
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=fmfS18wm6a0
"Chłopie ja sie czuje jak za komuny jak ogladam tvp info pod wodza Kurskiego i jego popleczników. Takiej ordynarnej propagandy by sie nie powstydzili cenzorzy z PRL."
Myślę że władza PRL-u mogłaby się wstydzić tego
