Wyświetl pojedynczy post
rdunia87
Banita
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37073
Stary 15.10.2019, 23:19
W PL są idioci co głosowali na coś takiego
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=fmfS18wm6a0

"Chłopie ja sie czuje jak za komuny jak ogladam tvp info pod wodza Kurskiego i jego popleczników. Takiej ordynarnej propagandy by sie nie powstydzili cenzorzy z PRL."
Myślę że władza PRL-u mogłaby się wstydzić tego
Ostatnio edytowane przez rdunia87 : 15.10.2019 o godz. 23:23.