|
1 ptk w nastepnych 2 meczach to bedzie cos z pogranicza cudu chyba. Natomiast Rakow i Arka, to juz bedzie na noze walka o zycie. Jesli tam nie bedzie 6ptk, nie 3, nie 4, tylko 6, to mozna zaczac robic pod siebie. A az takiego budzetu transferowego, a przede wszystkim takich kandydatow co by chcieli i co wazniejsze umieli u nas grac, raczej nie mamy, by ratowac sie wiosna.
|