|
Jaki będzie wynik to chyba każdy wie - pojadą z nami do zera i to bez większego wysiłku.
To samo będzie w stolycy, natomiast prawdziwa gra o stawkę zacznie się ze śledziami i z Rakowem.
Ciekaw jestem jedynie ilu zawodników uda się na Piasta doprowadzić do jakiego-takiego stanu zdrowia.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|