Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
WRANGLER
Junior Member
Od: 09.2019
Offline
#
12052
11.10.2019, 21:15
Arkadiusz.Czerepach
napisał(a):
ciekawostka do rozkminy pośrednio z nami związana bo pieniądz z praw TV to "dość" ważny element budżetu
https://sportowefakty.wp.pl/formula-...nie-banka-na-r
U nas nie pęknie, bo my jesteśmy niedofinansowani
WRANGLER
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WRANGLER
Znajdź inne posty napisane przez WRANGLER