leszekm napisał(a):

|
Pewne to jest że nic nie dostaniemy od komucha Majchrowskiego.
|
Dostaniemy? Przecież on najchętniej Wisłę pogrzebie, stadion zburzy i odda deweloperom. Im mniej się o stadionie mówi tym lepiej dla niego i jego przydupasów.
Stadion Wisły to jest Miś na miarę dawnych czasów.