Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21053
Stary 10.10.2019, 19:22
Cycu napisał(a):Wyświetl post
A ktoś inny wspomógł Wisłę czy tylko ten zły Gowin?
Gowin teraz załatwił 70 tys. dla koszykarek, zaraz dostaną piłkarze, a na Igrzyska Europejskie w 2023 roku może załatwić dofinansowanie na przebudowę stadionu Wisły i ciekawe co wtedy powiesz?
Masz lepszego kandydata, który nam pomoże? Bo jak jakoś takiego nie widzę.
Pscyhofanem Gowina nie jestem ale trudno się nie zgodzić ))
Odpowiedz cytując