Cycu napisał(a):

A ktoś inny wspomógł Wisłę czy tylko ten zły Gowin?
Gowin teraz załatwił 70 tys. dla koszykarek, zaraz dostaną piłkarze, a na Igrzyska Europejskie w 2023 roku może załatwić dofinansowanie na przebudowę stadionu Wisły i ciekawe co wtedy powiesz?
Masz lepszego kandydata, który nam pomoże? Bo jak jakoś takiego nie widzę.
|
Pscyhofanem Gowina nie jestem ale trudno się nie zgodzić ))