|
@szprotson - z jednej strony masz rację, ale z drugiej - po całym tym zamieszaniu z najwierniejszymi i najbardziej honorowymi kibicami - osobiście nabrałem dystansu do kibicowskich poczynań i uważam, że późniejsze oświadczenie UW było zwyczajnie daremne...
Mnie zastanawia, w jakiej dyspozycji musi być kapitan młodzieżówki Magiery - Szota, że nawet w tak tragicznej sytuacji kadrowej nie powąchał murawy.
|