WRANGLER napisał(a):

Ktoś? Kogo masz na myśli? 
Nasz dług na ten moment to ponad 29 mln zł. Do końca października w związku z traszną dla miasta dług stopnieje do 27,3 mln + transza dla telefoniki, choć tutaj nie mam pojęcia jaka to będzie kwota, ale śmiało możemy przypuszczać, że wymagaly dług na wszystkich świętych to będzie między 26-27 mln zł. Dla kogoś poważnego to nie są wielkie pieniądze...
|
To niestety nie takie proste. Jeśli miasto faktycznie ściągnie transzę to zachwieje się nasza płynność finansowa. A wtedy Wisła może przestać płacić na czas --> zaczną się tworzyć nowe długi.