Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21029
Stary 08.10.2019, 08:08
WRANGLER napisał(a):Wyświetl post
Ktoś? Kogo masz na myśli?

Nasz dług na ten moment to ponad 29 mln zł. Do końca października w związku z traszną dla miasta dług stopnieje do 27,3 mln + transza dla telefoniki, choć tutaj nie mam pojęcia jaka to będzie kwota, ale śmiało możemy przypuszczać, że wymagaly dług na wszystkich świętych to będzie między 26-27 mln zł. Dla kogoś poważnego to nie są wielkie pieniądze...
To niestety nie takie proste. Jeśli miasto faktycznie ściągnie transzę to zachwieje się nasza płynność finansowa. A wtedy Wisła może przestać płacić na czas --> zaczną się tworzyć nowe długi.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując