Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26224
Stary 08.10.2019, 06:24
Cytat:
Może nie zawsze gram tak, jak oczekują tego kibice, ale nigdy nie było tak, żebym nie walczył dla Wisły, nie biegał i się nie starał. Wiem natomiast, że dla części kibiców jest tak, że co by Boguski na boisku nie zrobił i tak będzie źle. Przyzwyczaiłem się do tego. Mogę jednak zapewnić, że mimo tej całej sytuacji, ambicji w kolejnych meczach mi na pewno nie zabraknie...
Trudno się z tym nie zgodzić. Szacunek Rafałowi Boguskiemu się należy. Czego jak czego, ale braku ambicji i walki na boisku z pewnością nie można mu zarzucić.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 08.10.2019 o godz. 06:27.
Odpowiedz cytując