Cytat:
|
Może nie zawsze gram tak, jak oczekują tego kibice, ale nigdy nie było tak, żebym nie walczył dla Wisły, nie biegał i się nie starał. Wiem natomiast, że dla części kibiców jest tak, że co by Boguski na boisku nie zrobił i tak będzie źle. Przyzwyczaiłem się do tego. Mogę jednak zapewnić, że mimo tej całej sytuacji, ambicji w kolejnych meczach mi na pewno nie zabraknie...
|
Trudno się z tym nie zgodzić. Szacunek Rafałowi Boguskiemu się należy. Czego jak czego, ale braku ambicji i walki na boisku z pewnością nie można mu zarzucić.