Wyświetl pojedynczy post
WRANGLER
Junior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21026
Stary 07.10.2019, 22:49
czaro napisał(a):Wyświetl post
I to niestety może być bardziej prawdopodobne, bo trudno, aby ktoś się pakował w zadłużony klub, który na dodatek ma wroga w mieście, właścicielu stadionu i jednym z głównych wierzycieli. To by przedłużyło okres niepewności, w którym się obecnie znajdujemy.
Ktoś? Kogo masz na myśli?

Nasz dług na ten moment to ponad 29 mln zł. Do końca października w związku z traszną dla miasta dług stopnieje do 27,3 mln + transza dla telefoniki, choć tutaj nie mam pojęcia jaka to będzie kwota, ale śmiało możemy przypuszczać, że wymagaly dług na wszystkich świętych to będzie między 26-27 mln zł. Dla kogoś poważnego to nie są wielkie pieniądze...
Ostatnio edytowane przez WRANGLER : 07.10.2019 o godz. 23:37.
Odpowiedz cytując