heavy napisał(a):

|
A Pan Wojciech Kwiecień który wsadził trzy razy tyle w naszą Wisełkę co nasi pożyczkodawcy, został odsunięty.
|
To bardzo ciekawa informacja. Ja pamiętam (tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie to czytałem) informację, że suma pożyczek od wszystkich krakowskich biznesmenów jest niższa od 4 milionów i że żaden z nich osobiście nie posiada wierzytelności wyższej niż połowa sumy zadłużenia. Trochę to zamotane ale wyszło mi, że nikt nie pożyczył więcej niż 2 miliony.
Ty piszesz o 3 razy więcej czyli 12 milionach. Albo to bzdura, albo klub kłamie, albo p. Kwiecień wydał a nie pożyczył 10 milionów. To wielka kwota.
Można poznać Twoje źródło?