WRANGLER napisał(a):

Spokojnie... wróci Kuba i będzie grane
|
Nie piszę tego złośliwie, bo to top 3 moich ulubionych polskich piłkarzy, ale uważam, że nie dostaniemy już od Kuby poważnego długofalowego grania. Byle wejście to niestety będzie kolejna kontuzja, szybko nam Kubę będą eliminować. A od drwali z Arki czy innej Korony to wręcz oczekiwałbym polowania na jego nogi, gdyby grał.
OBYM SIĘ MYLIŁ i żeby przez dłuższy czas go kontuzje omijały. I oby wuja dał mu spokój z reprezentacją (choć to chyba Kuba bardziej chce - trzeba to uszanować).