Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 07.10.2019, 21:34
WRANGLER napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie... wróci Kuba i będzie grane
Nie piszę tego złośliwie, bo to top 3 moich ulubionych polskich piłkarzy, ale uważam, że nie dostaniemy już od Kuby poważnego długofalowego grania. Byle wejście to niestety będzie kolejna kontuzja, szybko nam Kubę będą eliminować. A od drwali z Arki czy innej Korony to wręcz oczekiwałbym polowania na jego nogi, gdyby grał.

OBYM SIĘ MYLIŁ i żeby przez dłuższy czas go kontuzje omijały. I oby wuja dał mu spokój z reprezentacją (choć to chyba Kuba bardziej chce - trzeba to uszanować).
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 07.10.2019 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując