tas de fleia napisał(a):

No i miala Pawła Sibika ale tez mam takie wrazenie. O ile sklad w pelni jeszcze dałby rade (obyśmy go zobaczyli) to ten na dzis to taka z grubsza Oderka
|
Uwzględniając tendencję, w której co sezon skład jest słabszy (tak mniej więcej od 2012 r.), porównywałbym nas raczej do Korony. Podobnie jak oni, szukamy granicy, jak bardzo można się osłabić nie spadając z ligi.
Generalnie jednak, gdyby nie to, że jesteśmy Wisłą, a nie jakąś Koroną czy Odrą, ciągle mamy kilku piłkarzy, którzy chcą dla nas grać pomimo tej tragicznej sytuacji i gdybyśmy Wisłą nie byli, tylko Koroną czy Odrą, nawet by na nas nie spojrzeli. Ale długo tak nie pociągniemy, jeśli "coś" się nie zmieni.