Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 07.10.2019, 20:46
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ogryzku, tylko bys nie myślał ze ja tutaj chce komuś pociupać czy sie wymądrzać itd
Jeśli uważasz ze jesteśmy jak Płock, to ok, masz prawo
Ja patrząć na Nasz skład, wyciagając serce i patrząc rozumiem widzę taka Odrę Wodzisław. Przypomnę, że Oderka bardzo długo nie spadała
No i miala Pawła Sibika ale tez mam takie wrazenie. O ile sklad w pelni jeszcze dałby rade (obyśmy go zobaczyli) to ten na dzis to taka z grubsza Oderka
Odpowiedz cytując