Wisła miała zapłać za stadion z transferów. Miasto czeka na pieniądze do końca października
https://gazetakrakowska.pl/krakow-wi...ar/c2-14481417
Niektórzy forumowicze mają pretensje do Królewskiego,Jadczaka a o Sarapacie ,Dukacie i Sharksach nawet nie wspomną.