Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 07.10.2019, 13:12
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Paradoks sytuacji polega na tym, że praktycznie w każdym meczu wygranym czy przegranym nie brakuje nam nic aby w tej lidze bić się np o puchary.
Przegrywamy ale mecze są wyrównane (przynajmniej do straty bramki). Równie dobrze w każdym z nich moglibyśmy wcisnąć jakąs bramkę jako pierwsi i dalej by poszło... Taki jest urok tej ligi, słabej ligi. Także myślę, że nie ma się co denerwowac i dramatyzować tylko trzeba robić swoje, walczyć, wzmocnić się ile się da i po prostu punktować. To nie jest tak, e zasłużyliśmy na 4:0 w Poznaniu bo tak na prawdę ten Lech wcale mocniejszy od nas nie był o tyle.
Ze sracovią i Wisłą Płock wyrównane mecze, też spokojnie gdyby było 1:0 dla nas to nikt by się nie zdziwił. A sa to zespoły obecnie z 2 i 4 miejsca w tabeli.
Na prawdę nie ma co płakać tylko trzeba zapierdalać. Brakuje jakości i wiatru z przodu no ale przy takiej kadrze, ilości kontuzji, gdzie część piłkarzy jest wiekowa, druga część znowu za młoda bez doświadczenia, a kolejni to ludzie w dobrym wieku ale bez formy i talentu (jak Drzazga) to co się dziwić. Pocieszające jest to, że w tej lidze wystarczy mała iskierka, forma Brożka, zdrowie Kuby, podwyższenie lotów Drzazgi itp i już można mecze wygrywać.
Zgodzę się z Cracovią, że to był mecz na 0:0, z WP powinniśmy wygrać ale brakło skuteczności plus szoł Wasyla, ale z Lechem to juź był mecz na w....... i tylko cud nam mógł 0:0 uratować. W ofensywie Zdybowicz/Drzazga, w defensywie zaczynamy Grabowski-Janicki-Wasyl-Boguski, potem najlepszego Janickiego zastępuje Szot i naprawdę jest źle pod względem umiejętności. Dość powiedzieć że Rafał to nawet całkiem, całkiem wypadł na tle reszty (co nie znaczy dobrze). Dopóki było 0:0 można było się łudzić, potem Grabowski zaczął przedstawienie i... Koniec. W tym składzie personalnym nasz sufit jest zawieszony na poziomie kostek, gola Lechowi nie strzelimy jak nam nie pomogą. A nie pomogli.

Idealnie wypada przerwa reprezentacyjna, wróci mam nadzieję kilku piłkarzy do składu, trochę razem potrenują i może to będzie lepiej wyglądać. Na Piasta i Legię się nie nastawiam, bo indywidualnie poza zdrowymi Kubą i Brożkiem na każdej pozycji mają piłkarza dwie klasy lepszego. Ale jak wyjdą parodyści tacy jak Grabowski to będzie kolejny w........
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.10.2019 o godz. 13:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując