|
Zgadzam się z wolfym i szprotsonem. Tak, jeśli byśmy mieli pierwszy skład cały sezon zdrowy bez kontuzji i kartek, to owszem można sobie za cel postawić grę w pierwszej 8 i być lekko rozczarowanym jeśli by się nie udało.
Natomiast praktycznie od 1 kolejki ktoś się leczy ktoś pauzuję, gramy kim gramy, a tu oczekiwania, pretensje i zwalnianie Stolarczyka, jakbyśmy zrobili 5 transferów po bańce euro przed sezonem.
Czekam kiedy do ludzi dotrze, że póki co wychodzimy powoli z dołka i celem jest UTRZYMANIE! Dla przypomnienia drużyny które walczą o utrzymanie i zajmują to bezpieczne 13 miejsce zdobywają średnio 1-1.1 punktu na mecz.
|